Zakup nieruchomości wolny od stresu? Jest to możliwe do zrealizowania, jeżeli zdecydujemy się na pomoc profesjonalisty, który posiada odpowiednie kompetencje, wiedzę i umiejętności negocjacji oraz wyszukiwania ofert wpisujących się w nasze indywidualne potrzeby oraz możliwości finansowe.

Doradztwo finansowe - nie trać czasu i energii

Współpracując z najważniejszymi bankami w naszym kraju, znając ich oferty i otrzymując od nich najnowsze propozycje kredytowe, jesteśmy w stanie doradzić klientowi w kwestiach finansowych i wybrać dla niego najsłuszniejszą opcje. Bardzo często możliwości jest wiele, są one lepsze i gorsze,  nie wszystkie są jednak znane. Czas, który tracimy na bieganie po placówkach banków często jest przyczyną narastającego stresu i obniżenia motywacji do działania. U nas możesz zaoszczędzić ten czas i spożytkować go w zupełnie inny sposób, tym samym przyspieszyć realizację swojej inwestycji. Doradzimy w jaki sposób wybrać najlepszy kredyt na miarę indywidualnych możliwości. Bieżące informacje, jakie otrzymujemy od banków, umożliwiają naszym klientom skorzystanie z ofert, do których samemu byłoby im dotrzeć dużo trudniej.

Korzystniej jest zaufać ekspertom

Świadczymy usługi z pośrednictwa z zakresu finansowania zakupu nieruchomości oraz kredytów inwestycyjnych.
Pomagamy uzyskać wsparcie finansowe w postaci kredytów i pożyczek hipotecznych, kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych, a także kredytów dla firm. Dzięki temu możesz liczyć na:

  • kompleksową informację o ofertach kilkunastu banków - jedno miejsce, setki rzetelnych informacji i dziesiątki ofert
  • jasne i klarowne wyjaśnienie zawiłości kredytowych - oferty kredytowe nie zawsze są zrozumiałe dla potencjalnego klienta. W kontaktach z nim posługujemy się językiem prostym, przekazujemy wszystkie informacje zawarte w ofercie i umowie tak, aby klient miał pewność, jakie warunki musi spełnić i z czym związane jest podpisanie umowy na dany kredyt
  • najkorzystniejszą ofertę - spośród setek ofert wybieramy tę, która najlepiej odpowiada potrzebom klienta
  • wynegocjowanie najlepszych warunków umowy - długoletnia współpraca z wieloma bankami daje nam przewagę przy negocjacjach najkorzystniejszej oferty
  • oszczędność czasu i pieniędzy - zakup nieruchomości bez wizyt w kilkunastu bankach w mieście i za cenę, która na pewno przyniesie dużą satysfakcję.